Het is al eventjes stil op onze homepagina in de berichtjes afdeling. Dit vanwege de grote werkdruk die de coronamaatregelen met zich meebrengen. Gelieve ons hiervoor te verontschuldigen. Er bruist van alles op onze school. Zowel in het lager als in het middelbaar. We hopen jullie dan ook snel terug hiervan op de hoogte te kunnen stellen via onze berichten.

 

Data inschrijvingen voor het schooljaar 2022-2023

BASISSCHOOL

1 februari tot 14 februari 2022 voorrangsinschrijvingen

voor kinderen van personeelsleden
EN
voor broers en zussen van reeds ingeschreven kinderen

 

vanaf 1 maart

vrije inschrijvingen

MIDDELBAAR

7e KLAS: 7 maart tot 18 maart 2022 
voorrangsinschrijvingen

voor kinderen van personeelsleden
EN
voor broers en zussen van reeds ingeschreven kinderen

 

21 maart tot 1 april 2022

Klas 7
 

vanaf 20 april 2022

vrije inschrijvingen