Heeft jouw kind een (plus)broer of (plus)zus in onze school? Of ben je een personeelslid van onze school? Je kunt jouw kind inschrijven in onze school tot vrijdag 17 februari 2023 12 uur. 
 
Ben je geïnteresseerd om volgend schooljaar 2023-2024 naar onze school, Steinerschool Guido Gezelleschool, te komen en heb je geen voorrang? Surf tussen 28 februari 2023 8 uur en 21 maart 2023 14 uur naar onze website: www.steinerschoolbrugge.com en meld je aan voor de school. Ten laatste op 21 april 2023 krijg je een bericht (via mail of post) of je een plaats hebt op onze school. Heb je een plaats op onze school? Neem opnieuw contact op met ons en wij maken een afspraak om in te schrijven. Meer informatie kan je vinden op de website: http://www.naarschoolinbrugge.be/basisonderwijs/website/ 
Heb je vragen voor onze school? Neem contact op via directiebasis@steinerschoolbrugge.be